Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

Zvládne
terén
Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

Dualtron NEW

DTR.ESCNEW

New product

Prichádza Dualtron NEW, dvojmotorová kolobežka s maximálnym výkonom 3600 W, 60 V batériou a dojazdom až 60 km. Všeumelec, ktorý sa nezľakne rozbitých mestských ulíc, ani poriadneho terénu, vám bude robiť spoločnosť, kedykoľvek budete potrebovať. Nafukovacie 10 palcové pneumatiky a elastomérové odpruženie vám zaistí pohodlnú jazdu za každej situácie. Nie je to bežná kolobežka, je to Dualtron!

Cena s DPH

1 999 €vrátane DPH

Dostupnosť modelu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Bratislava Sklad
Nedostupné
Brno
Nedostupné
Praha
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zistiť viac
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

 

Fanúšikovia elektrických kolobežiek sú nadšení zakaždým, keď Dualtron vydá nový model. Všestranná kolobežka s mimoriadnym výkonom. Dualtron NEW je nový model, aj keď preberá dizajn Dualtronu 1.5. Kolobežka disponuje dvomi motormi, ako už vlastne naznačuje samotný názov Dualtron a spoločnosť Minimotors ju uviedla na trh v novembri 2019. Táto elektrická kolobežka zodpovedá ostatným modelom z rady a ponúka veľa sily a energie. Svojou veľkosťou vypĺňa medzeru medzi modelmi Dualtron 3 a Dualtron Thunder. Poskytuje špičkový jazdný komfort, kvalitu a výkon, ktoré by ste v tejto hmotnostnej kategórii len ťažko hľadali. Je to ideálna kolobežka nielen do mesta, ale aj do terénu. Môžete na nej vyraziť na výlet do prírody alebo dochádzať napríklad do práce. Je to jednoducho Dualtron a toto meno vo svete elektromobility už niečo znamená!

 

 

Konštrukcia, design a výbava

Kolobežka má praktický dizajn a perfektné dielenské spracovanie, ktoré oceníte pri každodennom jazdení. Vďaka novému skladaciemu systému 3. generácie sa z Dualtronu NEW stáva veľmi dobre prenosná elektrická kolobežka! Môžete sklopiť aj riadidlá, vďaka ktorým má kolobežka ešte kompaktnejšie rozmery a nebude tak problém ju naložiť do batožinového priestoru bežného auta. Dualtron NEW je vybavený veľkým a ľahko čitateľným displejom EYE, vyrobeným priamo spoločnosťou Minimotors. Displej zobrazuje všetky dôležité údaje ako je rýchlosť, aktuálny rýchlostný stupeň, denné prejdené kilometre (TRIP), celkovo prejdené kilometre (ODO) a aktuálnu úroveň nabitia batérie. Vďaka vysokému jasu je displej čitateľný aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Výkon kolobežky sa ovláda obľúbenou prstovú páčkou. Rám a pevné riadidlá sú vyrobené z kovanej zliatiny leteckého hliníka s označením 6082-T6, zatiaľ čo hriadele kolies sú vyrobené z chróm-molybdénovej legovanej ocele s prímesou uhlíka s označením SCM440. Kvalitné materiály a precízne spracovanie dodávajú kolobežke pevnosť, ktorá je potrebná na zaistenie bezpečnosti jazdca. O vaše pohodlie sa postará bezúdržbové a trvanlivé elastomérové ​​odpruženie podvozku, 10 palcové nafukovacie pneumatiky a pohodlné ergonomické gripy.

 

 

Bezpečnosť a kvalita jazdy

Bezpečnosť je vždy najdôležitejšia. Komponenty kolobežky sú umiestnené v ráme, ktorý je navrhnutý pre maximálnu stabilitu a jazdný komfort. Dualtron NEW je dodávaný s elastomérovým odpružením vpredu aj vzadu, takže vaša jazda bude na akejkoľvek ceste pohodlnejšia ako kedykoľvek predtým! Jedná sa o rokmi overený systém pruženia, používaný takmer v celom modelovom rade Dualtron. Ak sa vám zdá odpruženie príliš tuhé alebo naopak príliš mäkké, možno jeho tuhosť ľahko nastaviť v troch krokoch alebo jednoducho vymeniť celú kazetu s elastomérovým pružením za takú, ktorá vyhovuje vašim potrebám. Tento typ odpruženie nevyžaduje vôbec žiadnu údržbu, čo celkom iste oceníte. Mechanické kotúčové brzdy možno jednoducho upgradovať na hydraulické kotúčové brzdy s olejovým vedením, ak ste náročnejší jazdec. Spoločne s elektrickou brzdou si môžete byť istý, že vždy bezpečne zabrzdíte z akejkoľvek rýchlosti. Celkom iste tiež oceníte možnosť rekuperačného dobíjania, ktoré čiastočne vracia energiu do vašej batérie. Ďalším dôležitým prvkom bezpečnosti je elektronické ABS zabraňujúce zablokovaniu kolesa počas prudkého brzdenia. Čo by to bolo za bezpečnosť bez riadneho osvetlenia. Okrem toho, že je systém osvetlenia štýlový, je navrhnutý hlavne pre zvýšenie bezpečnosti a predvídateľnosti v rýchlej mestskej premávke. Vysoko výkonné biele LED diódy z čelnej strany nášľapnej plochy a červenej LED diódy vzadu vám umožní pri zníženej viditeľnosti nielen na cestu vidieť, ale aj byť videný. Kolobežka má tiež možnosť aktivácie funkcie, tzv. "Kick-start", zamedzujúcej nechcenému štartu z miesta. Samozrejmosťou sú funkčné blatníky a IP54 certifikácia. Nemusíte sa teda báť nepriaznivého počasia a zašpinenia svojho oblečenia špliechajúcej vodou, ak vás zastihne nečakaná prehánka. Ako bonus je ľahko udržiavateľná nášľapná plocha zabraňujúca pokĺznutiu jazdca v nepriaznivom počasí alebo v extrémnej situácii.

 

Výkon a dojazd

Výkon a dojazd je dostatočný pre každú príležitosť. Dualtron NEW disponuje dvoma výkonnými bezuhlíkovými elektromotormi BLDC s nominálnym výkonom 2 x 900 W, ktoré majú špičkový výkon až neuveriteľných 2 x 1800 W! V kombinácii so spoľahlivou riadiacou jednotkou vlastnej výroby Minimotors umožňuje kolobežka jazdcovi jazdu rýchlosťou až 65 km/h (v závislosti od hmotnosti jazdca, vonkajšej teplote a terénu). Vďaka 60 V batérii s kapacitou 18 Ah dokáže Dualtron NEW ponúknuť pôsobivý dojazd až 50 km. Takýto dosah vám poskytne slobodu jazdy, bez toho aby ste museli premýšľať o nutnosti dobíjania. Dva nabíjacie porty, podporujúce rýchlonabíjanie, sú vybavené obvyklými ochrannými krytkami zabraňujúcimi prieniku nečistôt dovnútra. Akumulátor netrpí nežiadúcim pamäťovým efektom, preto vám pri správnom nabíjaní a údržbe vydrží veľa rokov!

 

Využitie a praktickosť

Vďaka pevnej konštrukcii a vysokému výkonu sa jedná o veľmi univerzálnu kolobežku. Vzhľadom na pohon oboch kolies nepohrdne Dualtron NEW ani terénom či prudším kopcom. V meste nepochybne oceníte plynulé dávkovanie výkonu a obratnosť kolobežky. Nemusíte sa báť, že vás aj na dlhšej trase nechá v štichu. Budete si pochvaľovať veľmi pohodlný podvozok, ktorý využijete rovnako dobre na mačacích hlavách, tak aj na poľnej ceste. Napriek univerzálnosti kolobežky môže byť pre niektorého jazdca limitujúca jej váha okolo 29 kg, takže prípadné schody vás asi nepotešia. Rovnako tak výkon a robustná konštrukcia je príčinou horšie skladnosti, takže si ju ťažko vezmete napríklad dovnútra reštaurácie, ale budete ju musieť zamknúť vonku napr. ako bicykel. Prenos kolobežky na krátku vzdialenosť nevyžaduje veľkú námahu, však do vyššieho poschodia domu bez výťahu by ste ju ťahať určite nechceli. Svojou veľkosťou sa zmestí do kufra bežného auta, ale počítajte s tým, že vám v ňom veľa miesta už nezostane. Aj napriek vyššej hmotnosti sa jedná o fantastický stroj nielen do mesta, ale aj mimo neho.

 

Naše hodnotenie

Pravda sa vždy ukáže pri zážitku z jazdy. Dualtron NEW spĺňa naše očakávania. Je to rýchla, univerzálna kolobežka a sme radi, že vám tento skvelý stroj môžeme ponúknuť. Kolobežka spĺňa papierové parametre deklarované výrobcom, má praktický dizajn a je vysoko bezpečná. Môžete sa na ňu spoľahnúť, kedykoľvek pôjdete poľnou cestou, šesťdesiatkou po ceste alebo krokom niekde v centre mesta. Vždy budete žiariť spokojnosťou. Je jedno, či bude zaparkované pred kaviarňou alebo zaprášená niekde za mestom na poľnej ceste, pretože pohľad ňu vás poteší aj po rokoch používania.

 

 

 

minimotors-logo

Servis

Sme autorizovaným predajcom značky Dualtron pre Česko, Slovensko a ďalšie krajiny. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis, ktorý je zaisťovaný na všetkých našich pobočkách. Väčšinu náhradných dielov máme na sklade a ostatné diely, vďaka nášmu priamemu napojeniu na výrobcu, vieme zaistiť vo veľmi krátkom čase. Pri kúpe tejto kolobežky sa teda nemusíte obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov. Vďaka našim skúsenostiam a kontaktom si poradíme aj so zložitejšími závadami a diagnostikou.

 

 

O značke

Spoločnosť Minimotors je známa ako jeden z najlepších a najspoľahlivejších výrobcov elektrických kolobežiek na svete. Bola založená v roku 1999 v Pusane (Busane) v Južnej Kórei. Krátko po svojom založení sa spoločnosť preslávila sériovo vyrábanými elektromotormi. Od roku 2010 začala s vývojom a výrobou elektrických kolobežiek ako vynikajúcou alternatívou osobnej mobility k benzínovým jednostopovým vozidlám. Ešte v tom istom roku dodala na trh sériu elektrokolobežiek s názvom Speedway. Z dôvodu veľkého dopytu a s tým spojenej potreby zvýšenia produkcie, presunula spoločnosť Minimotors výrobu do svojej novej továrne v Číne a v roku 2015 dokončila vývoj a začala výrobu nového typu elektrokolobežky s názvom Dualtron Ultra. Vďaka obrovskému úspechu spoločnosť pokračovala s vývojom a výrobou ďalších modelov a modelových radov. V súčasnej dobe spoločnosť ponúka modelové rady Dualtron, Speedway a Futecher, ktoré sú obľúbené medzi nadšencami elektromobility po celom svete a meno Minimotors je tak s elektrickými kolobežkami nerozlučne späté. Hoci neustále vzniká mnoho nových spoločností zaoberajúcich sa elektromobilitou, chýbajú im skúsenosti, ktoré Minimotors nazhromaždil v priebehu rokov. Mnoho z týchto nových spoločností pre nízku kvalitu svojich výrobkov a následný nezáujem trhu od svojich zámerov zase upúšťa. Spoločnosť Minimotors dodáva na svetové trhy produkty tej najvyššej kvality a stala sa tak lídrom v oblasti elektromobility.

10/10
Komfort
4/10
Ľahkosť údržby
29 kg
Váha
3600 W
Výkon
50 km
Dojazd
65 km/h
Rýchlosť
Vhodná do mesta
Zadné osvetlenie
Predné osvetlenie
Zvládne kopec
Vzduchové kolesá
Brzda vpredu
Brzda vzadu
Motor vzadu
Motor vpredu
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
Extrémny výkon
Tempomat
Zvládne terén
Štart z nuly
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 29 kg Zatiaľ netestované
Doba nabíjania 10 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť 65 km/h Zatiaľ netestované
Špičkový výkon 3600 W Zatiaľ netestované
Dojazd 50 km Zatiaľ netestované
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 112,5 cm  
      Výška 117 cm  
      Šírka 50 cm  
      Dĺžka zložená 112,5 cm  
      Výška zložená 50,2 cm  
      Šírka zložená 50 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Napätie batérie 60 V  
      Kapacita batérie 18,2 Ah  
      Energia v batérii 1092 Wh  
      Rekuperácia áno  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom zvoliteľný  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda kotúčová (disková) mechanická  
      Zadná brzda kotúčová (disková) mechanická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 10"  
      Veľkosť kolesa vzadu 10"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie kyvné rameno s elastomérom  
      Zadné zavesenie kyvné rameno s elastomérom  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Max. záťaž 120 kg  
      Výrobca batérie Čína - bez značky  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe