Kontakt

Budeme radi, ak nás kontaktujete telefonicky na čísle 0944 174 502.
K dispozícii sme v pracovné dni, od 10:00 – 19:00. Používame aj Whatsapp.

Emailový kontakt je info@voltride.sk.

Predajňa a showroom

V Bratislave Vás radi privítame na našom show-roome – najväčšej predajni elektrických kolobežiek na Slovensku, kde máme k dispozícii takmer všetky modely z našej ponuky. Môžete si ich nie len pozrieť, ale aj zadarmo vyskúšať a zistiť, ktorý model bude pre Vás ten pravý. Vieme totiž, že osobný zážitok nenahradí nič iné. Navyše Vám radi poradíme osobne, pri dobrej káve na ktorú Vás týmto pozývame.

V ponuke nájdete nie iba produkty osobnej elektromobility, ale aj užitočné doplnky, držiaky, prilby, rukavice, zámky a vždy ochotného kolegu, ktorý pomôže s výberom.

Sme pre Vás k dispozícii každý pracovný deň, od 14:00 do 19:00 na Šustekovej 10 v Petržalke. Tieto časy sme zvolili tak, aby sme boli k dispozícii aj po práci, či škole. Okrem vyskúšania produktov a konzultácií, ponúkame aj autorizovaný servis väčšiny značiek a požičovňu. Tiež je tu samozrejme možný osobný odber objednávok urobených cez e-shop.

Pokiaľ ide o počasie, nemusíte sa báť, rovno z našej predajne sa dostanete na dlhú testovaciu dráhu, ktorá je plne krytá a má vyše 200 metrov, kde si viete všetky produkty dosýtosti vyskúšať, aj keď vonku prší, sneží alebo zúri víchrica.

V ponuke nájdete nie iba produkty osobnej elektromobility, ale aj užitočné doplnky, držiaky, prilby, rukavice, zámky a vždy ochotného kolegu, ktorý pomôže s výberom.

3 minúty pešo od našej predajne je zastávka autobusov 84 a 99, ale tiež 96 a 196. Zastávky Bosákova a Mlynaričova. Pokiaľ chcete prísť na kolobežke alebo bicykli, rovno popri nás vedie viacero cyklotrás, napríklad trasa Chorvátske rameno, 4. okruh, Petržalská radiála a Šustekova – Haanova. Pokiaľ pôjdete z mesta, po prechode cez Most SNP, Starý most ale aj Apollo a Prístavný most – máte to ku nám od mostov iba kúsok.

Pokiaľ zvolíte auto, na celej Šustekovej zvyčajne nie je problém zaparkovať zadarmo do troch minút pešo od predajne, alebo dokonca rovno pri predajni. Ak prichádzate podvečer, môže to byť ťažšie, skúste pri potravinách Delia, alebo potom pokračujte popred predajňu do slepej časti ulice Šustekova, kde pohodlne zaparkujete vždy.

Takto vyzerá predajňa z ulice Šustekova.


Adresa predajne a servisu

Šustekova 10, BratislavaOtváracie hodiny

Po: 14:00 – 19:00
Ut: 14:00 – 19:00
St: 14:00 – 19:00
Št: 14:00 – 19:00
Pi: 14:00 – 19:00
So: Zatvorené
Ne: Zatvorené

V štátne sviatky a dni pracovného voľna je predajňa zatvorená.

Návšteva mimo otváracích hodín je možná po telefonickej dohode, a to na čísle 0944 174 502.

Prevádzkovateľ

Eshop, predajňu, požičovňu aj servis prevádzkuje firma:

Voltride s.r.o.
Košická 58
Bratislava 821 09
Slovensko

IČO: 50 750 003
DIČ: 2120466018
IČ DPH: SK2120466018 (overenie platnosti IČ DPH je možné tu)

Sme oficiálne zastúpenie značiek SXT, E-twow, INOKIM, URBAN, EGRET, Xiaomi, Ninebot, City boss, Joyor, Rock Machine (a ďalších) pre Slovensko a Českú republiku a v prípade väčšiny značiek aj jediný autorizovaný servis pre tieto krajiny.

Zodpovedná vedúca: Mgr. Katarína Hradská LL.M.

Sídlo prevádzky, predajne a showroomu, výdajné miesto, servis aj požičovňa sídlia na adrese: Šustekova 10, Bratislava – Petržalka. Otvorení sme každý pracovný deň od 14:00 – 19:00.

Viac informácií o našom servise nájdete tu.

Zaujíma Vás viac informácií o našej bezplatnej požičovni?

Chcete sa dozvedieť viac o značke SXT?