O nás

Jediný autorizovaný predajca a servis tých najlepších značiek: SXT, E-Twow a INOKIM na Slovensku a v Čechách. Najväčší showroom elektrických kolobežiek na Slovensku. Skladom stovky produktov, ktoré odosielame v deň objednávky. Kamenné predajne v Bratislave a Brne, čoskoro aj v Košiciach a Budapešti.

Sme experti na osobnú elektromobilitu, venujeme sa tomu už štvrtý rok. Na elektrických kolobežkách sme jazdili dávno pred tým, ako to začalo byť cool. Veríme, že elektromobilita už teraz pomáha našej planéte a mestám, a že ide o budúcnosť, ktorá urobí svet lepším a ekologickejším miestom pre život našich detí.

Náš show-room v Bratislave, na Šustekovej 10

Špecializujeme sa na osobnú elektromobilu, extrémne efektívny spôsob prepravy jednej, max dvoch osôb na krátke, až stredne dlhé vzdialenosti. Trasy, ktoré tvoria drvivú väčšinu súkromnej prepravy osôb v mestách môžu byť ekologickejšie, rýchlejšie a tiež zábavnejšie, ako sme to zažívali posledných 100 rokov. Osobná elektromobilita je revolúcia v preprave tak veľká, akou bolo vynájdenie parného motora, či prvé osobné autá so spaľovacími motormi. A je to revolúcia, ktorá sa deje práve dnes. Staňte sa jej súčasťou spolu s nami a objavte nové, zábavné a ekologické cesty do práce, do školy, či kamkoľvek sa vydáte.

Najlepšie kolobežky do mesta. Overené rokmi a tisícmi kilometrov. Žiadna údržba, skladom v Bratislave, všetky náhradné diely skladom, servis do jedného dňa.

Prečo si nás vybrať

Produkty poznáme do poslednej skrutky a rozumieme tomu, čo predávame.

Elektromobilitou sami žijeme, nie je to pre nás biznis, ale cesta ktorou sami kráčame.

Produkty ktoré ponúkame sami testujeme a skúšame, v ponuke máme iba overené značky a funkčné, kvalitné stroje, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Máme kvalitný autorizovaný servis na všetky dôležité značky vo svete elektromobility, ako jediní na Slovensku, a to priamo v Bratislave, odkiaľ servisujeme aj zákazníkov z ČR a Maďarska.

Produkty umožňujeme si nie len osobne pozrieť, ale aj vyskúšať, priamo na našom show-roome v Bratislave, kde máme skladom a na vyskúšanie vačšinu typov z našej ponuky. Radi Vám všetko predvedieme a necháme Vás si to vyskúšať, pretože vieme, že ponúkame ten najlepší výber zo záplavy značiek a produktov v segmente, v ktorom sa je veľmi ťažké vyznať.

Predajom sa náš vzťah nekončí. Sme tu pre Vás so záručným aj pozáručným servisom na takmer všetky značky osobnej elektromobility. Pre Váš stroj pošleme zadarmo kuriéra a po vykonaní servisného zásahu Vám ho opäť bezplatne kuriér doručí až ku Vám domov. Pretože si vážime Vašu dôveru a pohodlie.

Poradíme, vysvetlíme a ukážeme Vám ako na to, nech si zvolíte čokoľvek od elektrických topánok, cez kolobežky, jednokolky až po elektrický skúter s dojazdom 100km.

Zastupujeme najlepšie a najslávnejšie značky z oblasti osobnej elektromobility, napríklad Nemecké značky SXT, URBAN a EGRET, Čínsku Xiaomi, Izraelskú INOKIM, ale aj Českú City Boss, Segway zo spojených štátov spolu s Ninebot, České elekto-bicykle Rock Machine, Španielsky Joyor, Rumunský E-Twow či doplnky od Nemeckého Alpine a Roeckl. Viacero ďalších značiek je schovaných pod Nemeckou značkou SXT, pretože mnohé z ich produktov nevyrábajú priamo, ale po drobných vylepšeniach od iných menších výrobcov ich ponúknu pod svojim menom.

Showroom v Bratislave

Vybrali sme jednoducho tie najlepšie produkty od každej značky v každej kategórii a zaradili sme ich do našej ponuky. Ku každej poskytneme aj záručný a pozáručný servis.

Záruka sú dva roky, ale taká naozaj. Budeme tu totiž aj o tie dva roky keď nás budete potrebovať, a náhradné diely máme aj na produkty, ktoré už nie sú v ponuke.

Nie sme e-shop, ktorý ponúka desaťtisíce produktov, od TV, cez práčky, počítače, parfémy, hračky, šperky až po elektrické kolobežky. Úzko sa špecializujeme, a práve preto v tom dokážeme byť najlepší, lebo vieme, čo a prečo predávame. A keď budete potrebovať nové pneumatiky, či brzdový kotúč, nepovieme Vám, že je to Váš problém, ale jednoducho a efektívne Vám pomôžeme, pretože máme tisíce náhradných dielov a servis v Bratislave na značky, ktoré ponúkame.

Nájdete u nás nie len špičkový výber elektrických kolobežiek do mesta, ale aj väčšie modely so sedadlom, offroad či extrémne kolobežky (65 km/h), jednokolky, skútre a dokonca aj elektrické topánky. To všetko na show-roome v Bratislave na Šustekovej na okamžité vyskúšanie, vačšina skladom alebo u Vás doma do troch dní. To Vám na Slovensku neponúkne nikto iný, iba Voltride. A k tomu jediný servis zameraný na osobnú elektromobilitu na Slovensku.

Všetky produkty testujeme aj na našom testovacom okruhu Voltride Race Track 🙂

U nás si vyskúšate všetky produkty, či prší, sneží, alebo je vonku púštna búrka, pretože máme priamo v predajni krytú skúšobnú dráhu v dĺžke cez 300 metrov, ktorá stačí aj na tie najsilnejšie stroje z našej ponuky. A ak chcete, do trasy Vám postavíme aj nejaké prekážky, aby ste si vyskúšali, ktorý stroj je pre Vás ten najpohodlnejší.

Sme tu pre Vás 365 dní v roku a sme z mäsa a kostí, nie sme žiadni podivní zelení mimozemšťania 🙂

Nestačí Vám argumentov? Poďte sa k nám pozrieť, navštívte nás na našom show-roome a vyskúšajte nás a naše produkty, ktorými žijeme. Na show-roome nás nájdete každý pracovný deň od 14:00 – 19:00, aby ste mohli prísť aj v kľude po práci, či škole.

Alebo si skúste kedykoľvek našu fantastickú podporu po telefóne na čísle 0944 174 502. Pokiaľ náhodou nezdvíhame, zavoláme Vám nazad tak skoro, ako to len bude možné.

Ak máte radšej e-mail, ozvite sa na info@voltride.sk, alebo skúste chat priamo na tejto stránke.

Ako nás vykradli

Z vlámania sme sa poučili a naučili sa aké to je, keď Vám kolobežku niekto ukradne…

Dva dni pred pred otvorením našej kamennej predajne v Bratislave sme boli vykradnutí. Prišli sme o množstvo tovaru, ktorý už bol pre Vás pripravený na vyskúšanie, celková škoda presiahla 10 tisíc eur. Zlodej využil situáciu, keď sme sa sústredili, aby sme otvorili čím skôr a v zhone sme si povedali, že alarm, kamerový systém a poistenie doriešime len čo bude predajňa otvorená.

Žiaľ, bola to chyba, na ktorú sme tvrdo doplatili. Preto sme sa rozhodli sťažiť život zlodejom do budúcna a chrániť tak našich zákazníkov, aby sa elektrické kolobežky neoplatilo kradnúť. Nabíjačky, kolesá a servis preto poskytujeme iba zákazníkom, ktorí vedia preukázať pôvod svojich zariadení. Pokiaľ Vám niekto kolobežku ukradne, nebude ju mať kde servisovať, ani si ku nej nezoženie nabíjačku. To je náš príspevok k tomu, aby mali zlodeji ťažší život. V ponuke u nás samozrejme nájdete aj sortiment zámkov.

Mimochodom s našou spoluprácou a aj vďaka ponúknutej odmene nakoniec polícia zlodeja vypátrala a malá časť spôsobenej škody sa nám tak vrátila. Zlodej už je tak vo väzbe a niekoľko rokov si tam aj posedí. Poučenie nám z toho ale zostáva.