SXT Ultimate PRO +

Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

Veľmi
komfortná
Extrémny
výkon

SXT Ultimate PRO +

New product

Najextrémnejšia medzi výkonnými elektrickými kolobežkami značky SXT s pohonom obidvoch kolies. Celkový výkon 3600 W postačuje na dosiahnutie rýchlosti až 80 km/h. Má hydraulické brzdy, LED osvetlenie, alarm s imobilizérom a vzduchom plnené 11 palcové kolesá. Pri váhe 41,64 kg poskytuje dojazd slušných 50 km.

Cena s DPH

2 398 €vrátane DPH

Garancia najlepšej ceny

Našli ste lepšiu cenu?

Kontaktujte nás

Dostupnosť modelu

Eshop
Nedostupné
Bratislava
Nedostupné
Bratislava Sklad
Nedostupné
Brno
Nedostupné
Praha
Nedostupné
Nemecko
Nedostupné
Voltride Central
Nedostupné
Voltride Servis
Nedostupné
Zistiť viac
  • Doživotná zľava 50% na servis
  • Zľava 10% na náhradné diely
  • Zľava 10% na náhradnú batériu
  • Prvý servis úplne zadarmo
  • Zľava na ďalší nákup
  • Bezpečnostné prehliadky zadarmo
  • Certifikát originality
Všetky dôležité

Informácie o produkte

 
Popis

SXT Ultimate PRO + je najdivokejší z trojice extrémnych modelov od značky SXT (Ultimate LITE, Pro, Pro +). Patrí medzi extrémne výkonné modely a vďaka dvom elektrickým motorom s celkovým výkonom 3600 W dosiahne rýchlosť až 80 km/h. Vďaka kvalitnému podvozku so vzduchovými tlmičmi sa nezľakne ani terénu a jazda na nej je mimoriadne pohodlná aj vďaka vzduchom plneným až 11 palcovým pneumatikám.

Ultimate PRO + ponúka aj možnosť vypnúť jeden motor, ktorá je vhodná na zvýšenie dojazdu a tiež pre začiatočníkov aby si postupne zvykli na jej plný výkon. S váhou 41,64 kg nejde o ľahkú kolobežku, odvďačí sa však extrémnymi parametrami. Jazda do kopca nerobí tejto kolobežke najmenší problém. Odporúčame iba skutočne skúseným jazdcom jazdiacim s rozumom.

 

Výkon a dojazd

SXT Ultimate PRO + má poháňané obidve kolesá, z ktorých každé v sebe ukrýva motor o výkone 1800 W, spolu teda disponuje extrémnym výkonom 3600 W. Ten je prenášaný na cestu pomocou dvoch 11 palcových vzduchom plnených kolies. Vďaka pohonu 2x2 je pánom v každej situácii a to aj v teréne so svetlou výškou až 16,5 cm. Kolobežka dosiahne rýchlosť až 80 km/h a veľmi dobre zrýchľuje. Dojazd tohto modelu je limitovaný batériou, ktorá je technológie Li-ion a postačí na dojazd 50 km. Batéria má uloženú energiu 1380 Wh, čo zodpovedá pri napätí 60V kapacite 23 Ah. Ultimate PRO + sa radí medzi tie najextrémnejšie kolobežky a tomu zodpovedajú aj jej parametre. Jej zrýchlenie nezačne nudiť ani po rokoch používania a nemusíte sa obávať ani naozaj prudkého kopca. Oproti jej menšiemu bratovi Ultimate LITE pracuje s napätím batérie až 60V, ktorá v sebe ukladá takmer dvojnásobok energie.

 

Pohodlie

Vzduchom plnené jedenásť palcové kolesá výborne dopĺňa vzduchový podvozok, ktorý je navyše nastaviteľný zmenou tlaku v tlmičoch a ktorý tlmí predné aj zadné koleso. Jazda na vzduchom plnených pneumatikách v spojení so vzduchovými tlmičmi prináša úžasné pohodlie a zvládne aj poriadne rozbité cesty. Tlmiče sú nastaviteľné zmenou tlaku vzduchu, takže si kolobežku viete prispôsobiť svojmu štýlu jazdy a váhe.

Okrem toho je kolobežka vybavená tempomatom, takže aj dlhšie trasy budú o niečo pohodlnejšie. Tempomat sa aktivuje automaticky pokiaľ udržujete rovnakú rýchlosť niekoľko sekúnd a deaktivuje sa automaticky brzdením, alebo naopak pridaním rýchlosti. Kolobežka disponuje portom USB, z ktorého si môžete napríklad za jazdy dobíjať svoj smart-phone, alebo z neho napájať prídavné svetlá. Veľkým plusom je aj vstavaný alarm a imobilizér, takže svoju kolobežku môžete na chvíľku spustiť bez obáv z dohľadu. Kolobežka umožňuje štart z miesta bez potreby odrazenia, čo určite poteší skúsenejších jazdcov a pri štarte do kopca, či v teréne.

 

Bezpečnosť

SXT Ultimate PRO + výborne brzdí vďaka dvom hydraulickým 160 mm kotúčovým brzdám značky NUTT. Ide tak o upgrade oproti verzii LITE, ktorá má 120 mm kotúče s hybridným spôsobom brzdenia. K bezpečnosti prispieva aj vzduchový nastaviteľný podvozok, ktorý sa skladá z dvoch tlmičov, na každom kolese je jeden. Ten skvele tlmí nerovnosti, čo prispieva k lepšej trakcii a brzdeniu. Kolobežka má nosnosť 120 kg a tá sa nesmie prekračovať práve kvôli dimenziám tlmičov. Disponuje výkonným LED svetlom vpredu a tiež predným a zadným osvetlením v platforme kolobežky v ktorom je integrované aj brzdové svetlo. Vzduchom plnené pneumatiky prispievajú k bezpečnejšej jazde na zlom povrchu, ale treba si dávať pozor na správny tlak v pneumatikách. Určite poteší aj vstavaný alarm a imobilizér, ktorý sa ovláda pribaleným diaľkovým ovládačom, podobne ako auto. Pri jazde na tejto kolobežke odporúčame nosiť ochranný odev (korytnačku), pevnú obuv a kvalitnú integrálnu prilbu.

 


Dizajn

Industriálny minimalistický dizajn SXT Ultimate PRO + jej dodáva až armádny nádych, keď je výzor podriadený funkčnosti a robustnosti. Ostré hrany, obdĺžniková platforma a kovová nášľapná plocha schovávajúca tlmič sa na nič nehrajú a navzájom utvárajú ucelený dojem funkcionality a pevnosti. Neobvyklé je umiestnenie brzdových kotúčov, pretože predný je na pravej strane a zadný na ľavej strane kolobežky. Brzdové strmene a páčky sú v rovnakej čiernej farbe ako celé telo kolobežky a zdôrazňujú jej športový charakter. Potrebná kabeláž je pomerne dobre integrovaná do tela a zbytočne neruší jej vzhľad. Rovnako dobre sú schované aj tlmiče, ktoré sú integrované a vďaka ich čiernej farbe nenápadné. Určite nejde o dizajnové veľdielo, ale niekedy je krása v jednoduchosti a funkčnosti. Čierna farba je použitá takmer všade a dopĺňa ju iba kovovo strieborná farba kotúčov, skrutiek, diskov a prechodiek hydraulických bŕzd. SXT sa pri tomto modeli drží starej múdrosti, že čiernou nič nepokazíte, pretože je nadčasová a elegantná.

 

Využitie a praktickosť

Nejde o typickú spratnú mestskú kolobežku. Jej váha je 41,64 kg, takže ju určite nebudete radi nosiť po schodoch. Jej prenášanie bude príjemnejšie vo dvojici a po schodoch ju jednoducho nosiť chcieť nebudete. Vzduchový podvozok zabezpečí dostatočné tlmenie nerovností a vibrácií z jazdy s čím mu pomáhajú aj jedenásť palcové vzduchom plnené pneumatiky. Táto kombinácia zabezpečuje extrémne pohodlnú jazdu. Široké riadidlá sú síce výhodou, pretože máte kolobežku lepšie pod kontrolou, avšak Ultimate PRO + ich má pevné a rúčky sa nedajú sklopiť, preto je kolobežka pomerne široká aj po zložení tyče riadenia. Zmestíte ju aj do kufra bežného auta, ale veľa miesta už nezostane a preto pokiaľ ju chcete zobrať so sebou na dlhší výlet autom (napríklad k moru), lepšie poslúži zadný nosič na bicykle na ťažnom zariadení (pozor na jeho nosnosť). Vzhľadom na extrémny výkon, pohon oboch kolies a slušnú svetlú výšku nepohrdne ani terénom, či poriadne prudkým kopcom. Dojazd 50 km je postačujúci pre väčšinu jazdcov. Ide o extrémne výkonný model, ktorý nie je pre každého a vyžaduje skúseného jazdca, ktorý jazdí s rozumom. Ak ju však dokážete skrotiť, dostanete sa s ňou takmer všade a bude vašou prvou voľbou na akékoľvek presuny po širšom okolí.


Naše hodnotenie

SXT Ultimate PRO + je extrémne výkonná kolobežka s pohonom obidvoch kolies, ktoré sú s dušou a plnené vzduchom s rozmerom jedenásť palcov. O pohodlie sa stará vzduchový nastaviteľný podvozok, ktorý v spojení s vzduchom plnenými kolesami poskytuje mimoriadne pohodlnú jazdu. Pohodlie z jazdy ostro kontrastuje so skutočne extrémnymi parametrami tohto stroja, ktorý zvládne rýchlosť až 80 km/h. Na rozdiel od svojho malého brata Ultimate LITE ponúka Ultimate PRO + slušný dojazd až 50 km. O ten sa stará 60 V 23 Ah Li-ion batéria s uloženou energiou 1380 Wh. Pokiaľ tak máte v pláne aj stredne dlhé výlety a hľadáte extrémne výkonnú, bezúdržbovú kolobežku, ktorá dokáže ísť až 80 km/h a má zároveň kvalitné brzdy, Ultimate PRO + od SXT môže byť pre vás tá správna voľba. Na tomto modeli poteší aj vstavaný alarm s imobilizérom a diaľkovým ovládaním, tempomat a tiež možnosť dobíjať svoj telefón cez USB konektor. Ak seriózne uvažujete nad týmto modelom, pozrite si pred kúpou ešte jeho konkurenciu, najmä model ZERO 11X (ide až 95 km/h) a tiež modely ZERO 10X a INOKIM OXO, ktoré ku vašej plánovanej kúpe môžu mať čo povedať. Všetky tieto modely odporúčame iba pre zodpovedných a skúsených jazdcov.

 

 

Servis

Sme najväčší autorizovaný dovozca a predajca značky SXT pre celú strednú Európu. Poskytujeme priamo záručný aj pozáručný servis, ktorý je zabezpečený na našich predajniach v Prahe, Brne a Bratislave. Väčšinu náhradných dielov držíme skladom a sme certifikovaný poskytovateľ záručných aj pozáručných opráv. Preto sa pri kúpe tejto kolobežky nemusíte vôbec obávať servisu či dostupnosti náhradných dielov a vďaka priamej reprezentácii výrobcu si poradíme aj so zložitejšími prípadmi a diagnostikou.

O značke

SXT patrí medzi najstaršie značky elektrických kolobežiek na svete, pretože vznikla už v roku 2005. Ide o jednu z mála značiek, ktoré sídlia v Európe, konkrétne v Nemecku na južnej hranici so Švajčiarskom. Centrála SXT je v Nemeckom meste Rheinfelden, kde sídli obchod, dizajn, centrálny servis aj sklad vo vlastnej budove o celkovej ploche vyše 3000 m2. Stratégiou SXT sú lokálne zastúpenia, aby zákazníci mali stále poruke poradenstvo aj servis vo svojom regióne a jazyku a nemuseli všetko riešiť na diaľku cez internet. Voltride je najväčším takýmto zastúpením v strednej Európe so sieťou predajní v Bratislave, Prahe a Brne a tiež e-shopom v Maďarsku. Samotná výroba prebieha v 9 továrňach v Číne, ktoré boli starostlivo zvolené zo strany SXT tak, aby poskytovali vysoký štandard a kvalitu výroby a ktoré produkujú viac, ako 10 miliónov kusov ročne. SXT zabezpečuje pravidelnú kontrolu a prítomnosť vo výrobe tak, aby boli dosahované vysoké nároky, ktoré SXT od svojich dodávateľov požaduje. Všetky produkty SXT spĺňajú Európske štandardy, ako napríklad CE, ROHS, IQC, IPQC a FQC a sú pravidelne kontrolované internými auditmi tak, aby ste si mohli byť istý, že kúpou originálnych výrobkov SXT získate produkt vysokej kvality. Za tým si SXT stojí vlastným menom. Voltride ponúka výhradne originálne produkty SXT, ktoré pochádzajú z Európskej centrály a vieme preto garantovať ich originalitu. Máme vybudované dobré vzťahy aj priamo s majiteľom SXT a často sa aj osobne navštevujeme, preto môžeme aj z vlastnej skúsenosti potvrdiť, že značka SXT to myslí s osobnou elektromobilitou vážne a robí to z presvedčenia o budúcnosti tohto spôsobu prepravy, s rovnakou vášňou a zanietením, ako to robíme my sami.

Porovnanie výkonných kolobežiek s pohonom 2x2

Parameter SXT Ultimate LITE SXT Ultimate PRO SXT Ultimate PRO + ZERO 8X ZERO 10X INOKIM OXO ZERO 11X
Max. rýchlosť 50 km/h 65 km/h 80 km/h 55 km/h 65 km/h 65 km/h 95 km/h
Výkon 2000 W 2640 W 3600 W 3200 W 3200 W 2600 W 3600 W
Váha 28kg 31,3 kg 41,64 kg 33 kg 35 kg 33,5 kg 54 kg
Dojazd 28 km 50 km 50 km 65 km 110 km 100 km 150 km
Napätie batérie 48 V 60 V 60 V 52 V 52 V 60 V 72 V
Energia batérie 720 Wh 1092 Wh 1380 Wh 780 Wh 1196 Wh 1536 Wh 2304 Wh
Podvozok 2x vzduchový tlmič 2x vzduchový tlmič 2x vzduchový tlmič 2x hydraulický tlmič + pružina 2x hydraulický tlmič + pružina nastaviteľný skrutný blok 2x hydraulický tlmič + pružina
Pneumatiky 8 palcov 10 palcov 11 palcov 8 palcov 10 palcov 10 palcov 11 palcov
Max. záťaž 100 kg 120 kg 120 kg 120 kg 120 kg 120 kg 120 kg
Brzdy disková hybridná disková hydraulická disková hydraulická disková mechanická disková hydraulická disková hydraulická disková hydraulická
10/10
Komfort
4/10
Ľahkosť údržby
41,64 kg
Váha
3600 W
Výkon
50 km
Dojazd
80 km/h
Rýchlosť
Zadné osvetlenie
Predné osvetlenie
Zvládne kopec
Vzduchové kolesá
Voľnobežka
Dobre skladateľné
Hydraulická brzda vpredu
Hydraulická brzda vzadu
Motor vzadu
Motor vpredu
Odpružený podvozok vzadu
Odpružený podvozok vpredu
Extrémny výkon
Tempomat
Zvládne terén
Štart z nuly
 
Data sheet
Výkonnostné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom Voltride nezávislé meranie Hodnotenie
Hmotnosť s batériou 41,64 kg 40,4 kg
Doba nabíjania 12 h Zatiaľ netestované
Max. rýchlosť 80 km/h 73,08 km/h
Výkon 3600 W 3110 W
Dojazd 50 km Zatiaľ netestované
Vzdialenosť na zrýchlenie 0 - 20 km/h - 6,2 m
Vzdialenosť na zrýchlenie 0 - 30 km/h - 14,7 m
Čas na zrýchlenie z 0 na 20 km/h - 2,48 s
Čas na zrýchlenie z 0 na 30 km/h - 3,66 s
Brzdná dráha z 20 km/h - 1,4 m
Brzdná dráha z 30 km/h - 3,7 m
Brzdná dráha z maximálnej rýchlosti - 30,58 m
Šprint na 100m - 10,2 s
Šprint na 250m - 18,5 s
Šprint na 1000m - 56,38 s
Zobraziť viac
Zobraziť menej
Merania Voltride

Nezávislé Výsledky Meraní

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami.

Viac o testovaní
Výsledky závisia od konfigurácie, prosím vyberte si:
Táto varianta ešte nebola otestovaná, zobrazujem výsledky pre:
73,08
km/h
Max. rýchlosť
3 109
wattov
Max. výkon
::badge-value:total_range::
km
Max. dojazd
::badge-value:city_range::
km
Mestský dojazd
::badge-value:max_range::
km
Minimálny dojazd
10,20
sekúnd
Čas na
100 m
18,50
sekúnd
Čas na
250 m
56,38
sekúnd
Čas na
1 km
2,48
sekúnd
Čas do
20 km/h
3,66
sekúnd
Čas do
30 km/h
0,73
sekúnd
Čas z
20 km/h
1,09
sekúnd
Čas z
30 km/h
6,2
metrov
Dráha do
20 km/h
14,7
metrov
Dráha do
30 km/h
1,4
metrov
Dráha z
20 km/h
3,7
metrov
Dráha z
30 km/h
Zrýchlenie
Brzdenie
Výkon
Porovnať viaceré modely

Vyberte si do porovnania aj iné modely.
Dáta sa zobrazia v grafoch, tabuľkách a pri všetkých hodnotách.

Porovnať rôzne modely

Vyberte si iné modely z možností nižšie:

Primárna konfigurácia:

Zvoliť
Časy zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 73,08
0
0 10
1,54
0 10
SXT Ultimate PRO + 1,54
0 15
2,01
0 15
SXT Ultimate PRO + 2,01
0 20
2,48
0 20
SXT Ultimate PRO + 2,48
0 25
3,00
0 25
SXT Ultimate PRO + 3,00
0 30
3,66
0 30
SXT Ultimate PRO + 3,66
0 35
4,39
0 35
SXT Ultimate PRO + 4,39
0 40
5,24
0 40
SXT Ultimate PRO + 5,24
0 45
6,27
0 45
SXT Ultimate PRO + 6,27
0 50
7,55
0 50
SXT Ultimate PRO + 7,55
0 55
8,94
0 55
SXT Ultimate PRO + 8,94
0 60
10,91
0 60
SXT Ultimate PRO + 10,91
0 65
14,23
0 65
SXT Ultimate PRO + 14,23
0 70
18,84
0 70
SXT Ultimate PRO + 18,84
0 73,08
25,02
0 73,08
SXT Ultimate PRO + 25,02
10
10 15
0,47
10 15
SXT Ultimate PRO + 0,47
10 20
0,93
10 20
SXT Ultimate PRO + 0,93
10 25
1,46
10 25
SXT Ultimate PRO + 1,46
10 30
2,11
10 30
SXT Ultimate PRO + 2,11
10 35
2,85
10 35
SXT Ultimate PRO + 2,85
10 40
3,70
10 40
SXT Ultimate PRO + 3,70
10 45
4,73
10 45
SXT Ultimate PRO + 4,73
10 50
6,01
10 50
SXT Ultimate PRO + 6,01
10 55
7,40
10 55
SXT Ultimate PRO + 7,40
10 60
9,36
10 60
SXT Ultimate PRO + 9,36
10 65
12,69
10 65
SXT Ultimate PRO + 12,69
10 70
17,30
10 70
SXT Ultimate PRO + 17,30
10 73,08
23,47
10 73,08
SXT Ultimate PRO + 23,47
15
15 20
0,46
15 20
SXT Ultimate PRO + 0,46
15 25
0,99
15 25
SXT Ultimate PRO + 0,99
15 30
1,65
15 30
SXT Ultimate PRO + 1,65
15 35
2,38
15 35
SXT Ultimate PRO + 2,38
15 40
3,23
15 40
SXT Ultimate PRO + 3,23
15 45
4,26
15 45
SXT Ultimate PRO + 4,26
15 50
5,54
15 50
SXT Ultimate PRO + 5,54
15 55
6,93
15 55
SXT Ultimate PRO + 6,93
15 60
8,90
15 60
SXT Ultimate PRO + 8,90
15 65
12,22
15 65
SXT Ultimate PRO + 12,22
15 70
16,83
15 70
SXT Ultimate PRO + 16,83
15 73,08
23,01
15 73,08
SXT Ultimate PRO + 23,01
20
20 25
0,53
20 25
SXT Ultimate PRO + 0,53
20 30
1,18
20 30
SXT Ultimate PRO + 1,18
20 35
1,92
20 35
SXT Ultimate PRO + 1,92
20 40
2,77
20 40
SXT Ultimate PRO + 2,77
20 45
3,80
20 45
SXT Ultimate PRO + 3,80
20 50
5,08
20 50
SXT Ultimate PRO + 5,08
20 55
6,47
20 55
SXT Ultimate PRO + 6,47
20 60
8,43
20 60
SXT Ultimate PRO + 8,43
20 65
11,75
20 65
SXT Ultimate PRO + 11,75
20 70
16,37
20 70
SXT Ultimate PRO + 16,37
20 73,08
22,54
20 73,08
SXT Ultimate PRO + 22,54
25
25 30
0,65
25 30
SXT Ultimate PRO + 0,65
25 35
1,39
25 35
SXT Ultimate PRO + 1,39
25 40
2,24
25 40
SXT Ultimate PRO + 2,24
25 45
3,27
25 45
SXT Ultimate PRO + 3,27
25 50
4,55
25 50
SXT Ultimate PRO + 4,55
25 55
5,94
25 55
SXT Ultimate PRO + 5,94
25 60
7,90
25 60
SXT Ultimate PRO + 7,90
25 65
11,23
25 65
SXT Ultimate PRO + 11,23
25 70
15,84
25 70
SXT Ultimate PRO + 15,84
25 73,08
22,02
25 73,08
SXT Ultimate PRO + 22,02
30
30 35
0,74
30 35
SXT Ultimate PRO + 0,74
30 40
1,58
30 40
SXT Ultimate PRO + 1,58
30 45
2,61
30 45
SXT Ultimate PRO + 2,61
30 50
3,90
30 50
SXT Ultimate PRO + 3,90
30 55
5,28
30 55
SXT Ultimate PRO + 5,28
30 60
7,25
30 60
SXT Ultimate PRO + 7,25
30 65
10,57
30 65
SXT Ultimate PRO + 10,57
30 70
15,18
30 70
SXT Ultimate PRO + 15,18
30 73,08
21,36
30 73,08
SXT Ultimate PRO + 21,36
35
35 40
0,85
35 40
SXT Ultimate PRO + 0,85
35 45
1,88
35 45
SXT Ultimate PRO + 1,88
35 50
3,16
35 50
SXT Ultimate PRO + 3,16
35 55
4,55
35 55
SXT Ultimate PRO + 4,55
35 60
6,51
35 60
SXT Ultimate PRO + 6,51
35 65
9,83
35 65
SXT Ultimate PRO + 9,83
35 70
14,45
35 70
SXT Ultimate PRO + 14,45
35 73,08
20,62
35 73,08
SXT Ultimate PRO + 20,62
40
40 45
1,03
40 45
SXT Ultimate PRO + 1,03
40 50
2,31
40 50
SXT Ultimate PRO + 2,31
40 55
3,70
40 55
SXT Ultimate PRO + 3,70
40 60
5,67
40 60
SXT Ultimate PRO + 5,67
40 65
8,99
40 65
SXT Ultimate PRO + 8,99
40 70
13,60
40 70
SXT Ultimate PRO + 13,60
40 73,08
19,78
40 73,08
SXT Ultimate PRO + 19,78
45
45 50
1,28
45 50
SXT Ultimate PRO + 1,28
45 55
2,67
45 55
SXT Ultimate PRO + 2,67
45 60
4,64
45 60
SXT Ultimate PRO + 4,64
45 65
7,96
45 65
SXT Ultimate PRO + 7,96
45 70
12,57
45 70
SXT Ultimate PRO + 12,57
45 73,08
18,75
45 73,08
SXT Ultimate PRO + 18,75
50
50 55
1,39
50 55
SXT Ultimate PRO + 1,39
50 60
3,35
50 60
SXT Ultimate PRO + 3,35
50 65
6,68
50 65
SXT Ultimate PRO + 6,68
50 70
11,29
50 70
SXT Ultimate PRO + 11,29
50 73,08
17,47
50 73,08
SXT Ultimate PRO + 17,47
55
55 60
1,97
55 60
SXT Ultimate PRO + 1,97
55 65
5,29
55 65
SXT Ultimate PRO + 5,29
55 70
9,90
55 70
SXT Ultimate PRO + 9,90
55 73,08
16,08
55 73,08
SXT Ultimate PRO + 16,08
60
60 65
3,32
60 65
SXT Ultimate PRO + 3,32
60 70
7,93
60 70
SXT Ultimate PRO + 7,93
60 73,08
14,11
60 73,08
SXT Ultimate PRO + 14,11
65
65 70
4,61
65 70
SXT Ultimate PRO + 4,61
65 73,08
10,79
65 73,08
SXT Ultimate PRO + 10,79
70
70 73,08
6,18
70 73,08
SXT Ultimate PRO + 6,18
Dráha zrýchlenia
10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 73,08
0
0 10
2,03
0 10
SXT Ultimate PRO + 2,03
0 15
3,78
0 15
SXT Ultimate PRO + 3,78
0 20
6,18
0 20
SXT Ultimate PRO + 6,18
0 25
9,61
0 25
SXT Ultimate PRO + 9,61
0 30
14,73
0 30
SXT Ultimate PRO + 14,73
0 35
21,51
0 35
SXT Ultimate PRO + 21,51
0 40
30,48
0 40
SXT Ultimate PRO + 30,48
0 45
42,78
0 45
SXT Ultimate PRO + 42,78
0 50
59,89
0 50
SXT Ultimate PRO + 59,89
0 55
80,47
0 55
SXT Ultimate PRO + 80,47
0 60
112,11
0 60
SXT Ultimate PRO + 112,11
0 65
170,11
0 65
SXT Ultimate PRO + 170,11
0 70
257,25
0 70
SXT Ultimate PRO + 257,25
0 73,08
379,91
0 73,08
SXT Ultimate PRO + 379,91
10
10 15
1,75
10 15
SXT Ultimate PRO + 1,75
10 20
4,15
10 20
SXT Ultimate PRO + 4,15
10 25
7,58
10 25
SXT Ultimate PRO + 7,58
10 30
12,71
10 30
SXT Ultimate PRO + 12,71
10 35
19,49
10 35
SXT Ultimate PRO + 19,49
10 40
28,45
10 40
SXT Ultimate PRO + 28,45
10 45
40,75
10 45
SXT Ultimate PRO + 40,75
10 50
57,87
10 50
SXT Ultimate PRO + 57,87
10 55
78,45
10 55
SXT Ultimate PRO + 78,45
10 60
110,09
10 60
SXT Ultimate PRO + 110,09
10 65
168,09
10 65
SXT Ultimate PRO + 168,09
10 70
255,23
10 70
SXT Ultimate PRO + 255,23
10 73,08
377,88
10 73,08
SXT Ultimate PRO + 377,88
15
15 20
2,40
15 20
SXT Ultimate PRO + 2,40
15 25
5,83
15 25
SXT Ultimate PRO + 5,83
15 30
10,95
15 30
SXT Ultimate PRO + 10,95
15 35
17,73
15 35
SXT Ultimate PRO + 17,73
15 40
26,70
15 40
SXT Ultimate PRO + 26,70
15 45
39,00
15 45
SXT Ultimate PRO + 39,00
15 50
56,11
15 50
SXT Ultimate PRO + 56,11
15 55
76,70
15 55
SXT Ultimate PRO + 76,70
15 60
108,33
15 60
SXT Ultimate PRO + 108,33
15 65
166,34
15 65
SXT Ultimate PRO + 166,34
15 70
253,47
15 70
SXT Ultimate PRO + 253,47
15 73,08
376,13
15 73,08
SXT Ultimate PRO + 376,13
20
20 25
3,43
20 25
SXT Ultimate PRO + 3,43
20 30
8,55
20 30
SXT Ultimate PRO + 8,55
20 35
15,33
20 35
SXT Ultimate PRO + 15,33
20 40
24,30
20 40
SXT Ultimate PRO + 24,30
20 45
36,60
20 45
SXT Ultimate PRO + 36,60
20 50
53,71
20 50
SXT Ultimate PRO + 53,71
20 55
74,29
20 55
SXT Ultimate PRO + 74,29
20 60
105,93
20 60
SXT Ultimate PRO + 105,93
20 65
163,93
20 65
SXT Ultimate PRO + 163,93
20 70
251,07
20 70
SXT Ultimate PRO + 251,07
20 73,08
373,73
20 73,08
SXT Ultimate PRO + 373,73
25
25 30
5,13
25 30
SXT Ultimate PRO + 5,13
25 35
11,91
25 35
SXT Ultimate PRO + 11,91
25 40
20,87
25 40
SXT Ultimate PRO + 20,87
25 45
33,17
25 45
SXT Ultimate PRO + 33,17
25 50
50,29
25 50
SXT Ultimate PRO + 50,29
25 55
70,87
25 55
SXT Ultimate PRO + 70,87
25 60
102,51
25 60
SXT Ultimate PRO + 102,51
25 65
160,51
25 65
SXT Ultimate PRO + 160,51
25 70
247,65
25 70
SXT Ultimate PRO + 247,65
25 73,08
370,30
25 73,08
SXT Ultimate PRO + 370,30
30
30 35
6,78
30 35
SXT Ultimate PRO + 6,78
30 40
15,75
30 40
SXT Ultimate PRO + 15,75
30 45
28,05
30 45
SXT Ultimate PRO + 28,05
30 50
45,16
30 50
SXT Ultimate PRO + 45,16
30 55
65,74
30 55
SXT Ultimate PRO + 65,74
30 60
97,38
30 60
SXT Ultimate PRO + 97,38
30 65
155,38
30 65
SXT Ultimate PRO + 155,38
30 70
242,52
30 70
SXT Ultimate PRO + 242,52
30 73,08
365,18
30 73,08
SXT Ultimate PRO + 365,18
35
35 40
8,97
35 40
SXT Ultimate PRO + 8,97
35 45
21,27
35 45
SXT Ultimate PRO + 21,27
35 50
38,38
35 50
SXT Ultimate PRO + 38,38
35 55
58,96
35 55
SXT Ultimate PRO + 58,96
35 60
90,60
35 60
SXT Ultimate PRO + 90,60
35 65
148,60
35 65
SXT Ultimate PRO + 148,60
35 70
235,74
35 70
SXT Ultimate PRO + 235,74
35 73,08
358,40
35 73,08
SXT Ultimate PRO + 358,40
40
40 45
12,30
40 45
SXT Ultimate PRO + 12,30
40 50
29,41
40 50
SXT Ultimate PRO + 29,41
40 55
49,99
40 55
SXT Ultimate PRO + 49,99
40 60
81,63
40 60
SXT Ultimate PRO + 81,63
40 65
139,63
40 65
SXT Ultimate PRO + 139,63
40 70
226,77
40 70
SXT Ultimate PRO + 226,77
40 73,08
349,43
40 73,08
SXT Ultimate PRO + 349,43
45
45 50
17,11
45 50
SXT Ultimate PRO + 17,11
45 55
37,69
45 55
SXT Ultimate PRO + 37,69
45 60
69,33
45 60
SXT Ultimate PRO + 69,33
45 65
127,33
45 65
SXT Ultimate PRO + 127,33
45 70
214,47
45 70
SXT Ultimate PRO + 214,47
45 73,08
337,13
45 73,08
SXT Ultimate PRO + 337,13
50
50 55
20,58
50 55
SXT Ultimate PRO + 20,58
50 60
52,22
50 60
SXT Ultimate PRO + 52,22
50 65
110,22
50 65
SXT Ultimate PRO + 110,22
50 70
197,36
50 70
SXT Ultimate PRO + 197,36
50 73,08
320,02
50 73,08
SXT Ultimate PRO + 320,02
55
55 60
31,64
55 60
SXT Ultimate PRO + 31,64
55 65
89,64
55 65
SXT Ultimate PRO + 89,64
55 70
176,78
55 70
SXT Ultimate PRO + 176,78
55 73,08
299,43
55 73,08
SXT Ultimate PRO + 299,43
60
60 65
58,00
60 65
SXT Ultimate PRO + 58,00
60 70
145,14
60 70
SXT Ultimate PRO + 145,14
60 73,08
267,80
60 73,08
SXT Ultimate PRO + 267,80
65
65 70
87,14
65 70
SXT Ultimate PRO + 87,14
65 73,08
209,79
65 73,08
SXT Ultimate PRO + 209,79
70
70 73,08
122,66
70 73,08
SXT Ultimate PRO + 122,66
Brzdné časy
70 65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
73,08
73,08 70
0,23
73,08 70
SXT Ultimate PRO + 0,23
73,08 65
0,47
73,08 65
SXT Ultimate PRO + 0,47
73,08 60
0,67
73,08 60
SXT Ultimate PRO + 0,67
73,08 55
0,89
73,08 55
SXT Ultimate PRO + 0,89
73,08 50
1,10
73,08 50
SXT Ultimate PRO + 1,10
73,08 45
1,30
73,08 45
SXT Ultimate PRO + 1,30
73,08 40
1,50
73,08 40
SXT Ultimate PRO + 1,50
73,08 35
1,70
73,08 35
SXT Ultimate PRO + 1,70
73,08 30
1,88
73,08 30
SXT Ultimate PRO + 1,88
73,08 25
2,06
73,08 25
SXT Ultimate PRO + 2,06
73,08 20
2,23
73,08 20
SXT Ultimate PRO + 2,23
73,08 15
2,40
73,08 15
SXT Ultimate PRO + 2,40
73,08 10
2,58
73,08 10
SXT Ultimate PRO + 2,58
73,08 0
2,96
73,08 0
SXT Ultimate PRO + 2,96
70
70 65
0,23
70 65
SXT Ultimate PRO + 0,23
70 60
0,44
70 60
SXT Ultimate PRO + 0,44
70 55
0,65
70 55
SXT Ultimate PRO + 0,65
70 50
0,86
70 50
SXT Ultimate PRO + 0,86
70 45
1,06
70 45
SXT Ultimate PRO + 1,06
70 40
1,26
70 40
SXT Ultimate PRO + 1,26
70 35
1,46
70 35
SXT Ultimate PRO + 1,46
70 30
1,64
70 30
SXT Ultimate PRO + 1,64
70 25
1,83
70 25
SXT Ultimate PRO + 1,83
70 20
2,00
70 20
SXT Ultimate PRO + 2,00
70 15
2,17
70 15
SXT Ultimate PRO + 2,17
70 10
2,35
70 10
SXT Ultimate PRO + 2,35
70 0
2,73
70 0
SXT Ultimate PRO + 2,73
65
65 60
0,21
65 60
SXT Ultimate PRO + 0,21
65 55
0,42
65 55
SXT Ultimate PRO + 0,42
65 50
0,63
65 50
SXT Ultimate PRO + 0,63
65 45
0,83
65 45
SXT Ultimate PRO + 0,83
65 40
1,03
65 40
SXT Ultimate PRO + 1,03
65 35
1,23
65 35
SXT Ultimate PRO + 1,23
65 30
1,41
65 30
SXT Ultimate PRO + 1,41
65 25
1,59
65 25
SXT Ultimate PRO + 1,59
65 20
1,76
65 20
SXT Ultimate PRO + 1,76
65 15
1,93
65 15
SXT Ultimate PRO + 1,93
65 10
2,12
65 10
SXT Ultimate PRO + 2,12
65 0
2,50
65 0
SXT Ultimate PRO + 2,50
60
60 55
0,21
60 55
SXT Ultimate PRO + 0,21
60 50
0,42
60 50
SXT Ultimate PRO + 0,42
60 45
0,62
60 45
SXT Ultimate PRO + 0,62
60 40
0,82
60 40
SXT Ultimate PRO + 0,82
60 35
1,02
60 35
SXT Ultimate PRO + 1,02
60 30
1,20
60 30
SXT Ultimate PRO + 1,20
60 25
1,39
60 25
SXT Ultimate PRO + 1,39
60 20
1,56
60 20
SXT Ultimate PRO + 1,56
60 15
1,73
60 15
SXT Ultimate PRO + 1,73
60 10
1,91
60 10
SXT Ultimate PRO + 1,91
60 0
2,29
60 0
SXT Ultimate PRO + 2,29
55
55 50
0,21
55 50
SXT Ultimate PRO + 0,21
55 45
0,41
55 45
SXT Ultimate PRO + 0,41
55 40
0,61
55 40
SXT Ultimate PRO + 0,61
55 35
0,81
55 35
SXT Ultimate PRO + 0,81
55 30
0,99
55 30
SXT Ultimate PRO + 0,99
55 25
1,17
55 25
SXT Ultimate PRO + 1,17
55 20
1,35
55 20
SXT Ultimate PRO + 1,35
55 15
1,52
55 15
SXT Ultimate PRO + 1,52
55 10
1,70
55 10
SXT Ultimate PRO + 1,70
55 0
2,08
55 0
SXT Ultimate PRO + 2,08
50
50 45
0,20
50 45
SXT Ultimate PRO + 0,20
50 40
0,40
50 40
SXT Ultimate PRO + 0,40
50 35
0,60
50 35
SXT Ultimate PRO + 0,60
50 30
0,78
50 30
SXT Ultimate PRO + 0,78
50 25
0,96
50 25
SXT Ultimate PRO + 0,96
50 20
1,14
50 20
SXT Ultimate PRO + 1,14
50 15
1,31
50 15
SXT Ultimate PRO + 1,31
50 10
1,49
50 10
SXT Ultimate PRO + 1,49
50 0
1,87
50 0
SXT Ultimate PRO + 1,87
45
45 40
0,20
45 40
SXT Ultimate PRO + 0,20
45 35
0,40
45 35
SXT Ultimate PRO + 0,40
45 30
0,58
45 30
SXT Ultimate PRO + 0,58
45 25
0,76
45 25
SXT Ultimate PRO + 0,76
45 20
0,94
45 20
SXT Ultimate PRO + 0,94
45 15
1,11
45 15
SXT Ultimate PRO + 1,11
45 10
1,29
45 10
SXT Ultimate PRO + 1,29
45 0
1,67
45 0
SXT Ultimate PRO + 1,67
40
40 35
0,20
40 35
SXT Ultimate PRO + 0,20
40 30
0,38
40 30
SXT Ultimate PRO + 0,38
40 25
0,56
40 25
SXT Ultimate PRO + 0,56
40 20
0,73
40 20
SXT Ultimate PRO + 0,73
40 15
0,91
40 15
SXT Ultimate PRO + 0,91
40 10
1,09
40 10
SXT Ultimate PRO + 1,09
40 0
1,47
40 0
SXT Ultimate PRO + 1,47
35
35 30
0,18
35 30
SXT Ultimate PRO + 0,18
35 25
0,37
35 25
SXT Ultimate PRO + 0,37
35 20
0,54
35 20
SXT Ultimate PRO + 0,54
35 15
0,71
35 15
SXT Ultimate PRO + 0,71
35 10
0,89
35 10
SXT Ultimate PRO + 0,89
35 0
1,27
35 0
SXT Ultimate PRO + 1,27
30
30 25
0,18
30 25
SXT Ultimate PRO + 0,18
30 20
0,35
30 20
SXT Ultimate PRO + 0,35
30 15
0,53
30 15
SXT Ultimate PRO + 0,53
30 10
0,71
30 10
SXT Ultimate PRO + 0,71
30 0
1,09
30 0
SXT Ultimate PRO + 1,09
25
25 20
0,17
25 20
SXT Ultimate PRO + 0,17
25 15
0,34
25 15
SXT Ultimate PRO + 0,34
25 10
0,52
25 10
SXT Ultimate PRO + 0,52
25 0
0,90
25 0
SXT Ultimate PRO + 0,90
20
20 15
0,17
20 15
SXT Ultimate PRO + 0,17
20 10
0,35
20 10
SXT Ultimate PRO + 0,35
20 0
0,73
20 0
SXT Ultimate PRO + 0,73
15
15 10
0,18
15 10
SXT Ultimate PRO + 0,18
15 0
0,56
15 0
SXT Ultimate PRO + 0,56
10
10 0
0,38
10 0
SXT Ultimate PRO + 0,38
Brzdné dráhy
70 65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 0
73,08
73,08 70
4,59
73,08 70
SXT Ultimate PRO + 4,59
73,08 65
8,89
73,08 65
SXT Ultimate PRO + 8,89
73,08 60
12,35
73,08 60
SXT Ultimate PRO + 12,35
73,08 55
15,64
73,08 55
SXT Ultimate PRO + 15,64
73,08 50
18,59
73,08 50
SXT Ultimate PRO + 18,59
73,08 45
21,12
73,08 45
SXT Ultimate PRO + 21,12
73,08 40
23,39
73,08 40
SXT Ultimate PRO + 23,39
73,08 35
25,34
73,08 35
SXT Ultimate PRO + 25,34
73,08 30
26,88
73,08 30
SXT Ultimate PRO + 26,88
73,08 25
28,18
73,08 25
SXT Ultimate PRO + 28,18
73,08 20
29,14
73,08 20
SXT Ultimate PRO + 29,14
73,08 15
29,87
73,08 15
SXT Ultimate PRO + 29,87
73,08 10
30,38
73,08 10
SXT Ultimate PRO + 30,38
73,08 0
30,58
73,08 0
SXT Ultimate PRO + 30,58
70
70 65
4,31
70 65
SXT Ultimate PRO + 4,31
70 60
7,76
70 60
SXT Ultimate PRO + 7,76
70 55
11,05
70 55
SXT Ultimate PRO + 11,05
70 50
14,00
70 50
SXT Ultimate PRO + 14,00
70 45
16,54
70 45
SXT Ultimate PRO + 16,54
70 40
18,80
70 40
SXT Ultimate PRO + 18,80
70 35
20,75
70 35
SXT Ultimate PRO + 20,75
70 30
22,29
70 30
SXT Ultimate PRO + 22,29
70 25
23,60
70 25
SXT Ultimate PRO + 23,60
70 20
24,55
70 20
SXT Ultimate PRO + 24,55
70 15
25,28
70 15
SXT Ultimate PRO + 25,28
70 10
25,79
70 10
SXT Ultimate PRO + 25,79
70 0
25,99
70 0
SXT Ultimate PRO + 25,99
65
65 60
3,46
65 60
SXT Ultimate PRO + 3,46
65 55
6,74
65 55
SXT Ultimate PRO + 6,74
65 50
9,69
65 50
SXT Ultimate PRO + 9,69
65 45
12,23
65 45
SXT Ultimate PRO + 12,23
65 40
14,49
65 40
SXT Ultimate PRO + 14,49
65 35
16,45
65 35
SXT Ultimate PRO + 16,45
65 30
17,99
65 30
SXT Ultimate PRO + 17,99
65 25
19,29
65 25
SXT Ultimate PRO + 19,29
65 20
20,25
65 20
SXT Ultimate PRO + 20,25
65 15
20,97
65 15
SXT Ultimate PRO + 20,97
65 10
21,48
65 10
SXT Ultimate PRO + 21,48
65 0
21,69
65 0
SXT Ultimate PRO + 21,69
60
60 55
3,29
60 55
SXT Ultimate PRO + 3,29
60 50
6,24
60 50
SXT Ultimate PRO + 6,24
60 45
8,77
60 45
SXT Ultimate PRO + 8,77
60 40
11,04
60 40
SXT Ultimate PRO + 11,04
60 35
12,99
60 35
SXT Ultimate PRO + 12,99
60 30
14,53
60 30
SXT Ultimate PRO + 14,53
60 25
15,83
60 25
SXT Ultimate PRO + 15,83
60 20
16,79
60 20
SXT Ultimate PRO + 16,79
60 15
17,52
60 15
SXT Ultimate PRO + 17,52
60 10
18,03
60 10
SXT Ultimate PRO + 18,03
60 0
18,23
60 0
SXT Ultimate PRO + 18,23
55
55 50
2,95
55 50
SXT Ultimate PRO + 2,95
55 45
5,48
55 45
SXT Ultimate PRO + 5,48
55 40
7,75
55 40
SXT Ultimate PRO + 7,75
55 35
9,70
55 35
SXT Ultimate PRO + 9,70
55 30
11,24
55 30
SXT Ultimate PRO + 11,24
55 25
12,54
55 25
SXT Ultimate PRO + 12,54
55 20
13,50
55 20
SXT Ultimate PRO + 13,50
55 15
14,23
55 15
SXT Ultimate PRO + 14,23
55 10
14,74
55 10
SXT Ultimate PRO + 14,74
55 0
14,94
55 0
SXT Ultimate PRO + 14,94
50
50 45
2,53
50 45
SXT Ultimate PRO + 2,53
50 40
4,80
50 40
SXT Ultimate PRO + 4,80
50 35
6,75
50 35
SXT Ultimate PRO + 6,75
50 30
8,29
50 30
SXT Ultimate PRO + 8,29
50 25
9,59
50 25
SXT Ultimate PRO + 9,59
50 20
10,55
50 20
SXT Ultimate PRO + 10,55
50 15
11,28
50 15
SXT Ultimate PRO + 11,28
50 10
11,79
50 10
SXT Ultimate PRO + 11,79
50 0
11,99
50 0
SXT Ultimate PRO + 11,99
45
45 40
2,27
45 40
SXT Ultimate PRO + 2,27
45 35
4,22
45 35
SXT Ultimate PRO + 4,22
45 30
5,76
45 30
SXT Ultimate PRO + 5,76
45 25
7,06
45 25
SXT Ultimate PRO + 7,06
45 20
8,02
45 20
SXT Ultimate PRO + 8,02
45 15
8,74
45 15
SXT Ultimate PRO + 8,74
45 10
9,25
45 10
SXT Ultimate PRO + 9,25
45 0
9,46
45 0
SXT Ultimate PRO + 9,46
40
40 35
1,95
40 35
SXT Ultimate PRO + 1,95
40 30
3,49
40 30
SXT Ultimate PRO + 3,49
40 25
4,79
40 25
SXT Ultimate PRO + 4,79
40 20
5,75
40 20
SXT Ultimate PRO + 5,75
40 15
6,48
40 15
SXT Ultimate PRO + 6,48
40 10
6,99
40 10
SXT Ultimate PRO + 6,99
40 0
7,19
40 0
SXT Ultimate PRO + 7,19
35
35 30
1,54
35 30
SXT Ultimate PRO + 1,54
35 25
2,84
35 25
SXT Ultimate PRO + 2,84
35 20
3,80
35 20
SXT Ultimate PRO + 3,80
35 15
4,53
35 15
SXT Ultimate PRO + 4,53
35 10
5,04
35 10
SXT Ultimate PRO + 5,04
35 0
5,24
35 0
SXT Ultimate PRO + 5,24
30
30 25
1,30
30 25
SXT Ultimate PRO + 1,30
30 20
2,26
30 20
SXT Ultimate PRO + 2,26
30 15
2,99
30 15
SXT Ultimate PRO + 2,99
30 10
3,50
30 10
SXT Ultimate PRO + 3,50
30 0
3,70
30 0
SXT Ultimate PRO + 3,70
25
25 20
0,96
25 20
SXT Ultimate PRO + 0,96
25 15
1,68
25 15
SXT Ultimate PRO + 1,68
25 10
2,19
25 10
SXT Ultimate PRO + 2,19
25 0
2,40
25 0
SXT Ultimate PRO + 2,40
20
20 15
0,73
20 15
SXT Ultimate PRO + 0,73
20 10
1,24
20 10
SXT Ultimate PRO + 1,24
20 0
1,44
20 0
SXT Ultimate PRO + 1,44
15
15 10
0,51
15 10
SXT Ultimate PRO + 0,51
15 0
0,71
15 0
SXT Ultimate PRO + 0,71
10
10 0
0,20
10 0
SXT Ultimate PRO + 0,20

Skutočné výsledky namerané našimi testovacími jazdami. Používame tak vedecký prístup ako je to len možné a profesionálne meracie prístroje.

Viac o testovaní
Ukázať viac Ukázať menej
 
Data sheet
Ostatné parametre
Parameter Hodnota udávaná výrobcom
      Dĺžka 139 cm  
      Výška 129 cm  
      Šírka 62 cm  
      Dĺžka zložená 139 cm  
      Výška zložená 50 cm  
      Šírka zložená 62 cm  
      Rázvor 110 cm  
      Svetlá výška 16,5 cm  
      Typ motoru bezuhlíkový (BLDC) v kolese  
      Typ batérie Li-Ion  
      Napätie batérie 60 V  
      Kapacita batérie 23 Ah  
      Energia v batérii 1380 Wh  
      Rekuperácia nie  
      Systém ovládania prstová páčka  
      Tempomat áno  
      Obmedzovač rýchlosti áno  
      Štart odrazom zvoliteľný  
      Pohon pohon predného aj zadného kolesa  
      Predná brzda kotúčová hydraulická  
      Zadná brzda kotúčová hydraulická  
      Typ kolesa vpredu vzduchové s dušou  
      Typ kolesa vzadu vzduchové s dušou  
      Veľkosť kolesa vpredu 11"  
      Veľkosť kolesa vzadu 11"  
      Odpruženie vpredu a vzadu  
      Predné zavesenie vzduchové pruženie  
      Zadné zavesenie vzduchové pruženie  
      Osvetlenie predné, zadné a brzdové  
      Brzdové svetlo áno  
      Max. záťaž 120 kg  
Spokojní zákazníci

Recenzie

Rated 4.56 on the scale 1 - 5 based on 11 customer reviews
Overený nákup

Celkom rychlo mi ju dorucili. Mali ju na sklade a predtym som si ju u nich vyskusal. Fakt odporucam ako aj kolobezku tak aj obchod

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Som rad ze som sa rozhodol pre SXT. Absolutna spokojnost.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

Kolobežka je nenormálne ťažká. Nebyť tej váhy tak super.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

Priatelia, odporucam! Fakt nieje rychlejsej kolobezky...

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie
Overený nákup

A toto je to čo som hľadal. Diky chalani za to ako ste sa mi venovali.

Celková spokojnosť
Kvalita
Služby Voltride
Doručenie
Presnosť popisu
Je táto recenzia užitočná? Áno Nie

SXT.ESCULTPRPLS

Robíme dobré veci. Vďaka vám.

Nakúpte u nás a vyberte si či pomôžete životnému prostrediu vysadením stromov, zrecyklovaním batérií alebo výstavbou cyklociest. My prispejeme za vás.
Do košíka ste si vložili
Množstvo
Celkom
There are 0 products in your cart. There are 0 products in your cart.
Celkom (s DPH)
Pokračovať v nákupe